autochodura

Autopůjčovna        půjčovna dodávek

 Potřebujete půjčit auto? Pak není nic jednoduššího než si vybrat z naší široké nabídky aut a vybavení  Můžeme vám nabídnout auta se základní, ale i příplatkovou výbavou. Autopůjčovna autochodura se může pochlubit velkým vozovým parkem, ze kterého si vybere opravdu každý! Cílem autopůjčovny je spokojený zákazník, který dál doporučí naší autopůjčovnu. Autopůjčovna autochodura dbá na spokojenost svých klientů, tak aby splnila Vaše očekávání!

  • tree() was called without $idr, probably unspecified some tag

přestavba na E85

Ethanol E85 je dokonalým palivem pro Váš motor

Ethanol E85 je nejen levnější variantou pro Vaše auto než jakékoliv jiné pohonné hmoty, ale má příznivý vliv na výkonnost, kterou zvyšuje o 10 až 15%. Jeho velkou výhodou potom také je, že se jedná o líh látku, která má přirozené vlastnosti, jež příznivě působí na životnost celého auta. Ethanol totiž na rozdíl od benzínu neobsahuje karbon, což má vliv na správnou kompresi motoru a tedy i jeho bezproblémovou funkčnost. Díky nepřítomnosti karbonu se navíc prodlužuje životnost také lambda sond a katalyzátorů, na kterých se neusazují nečistoty. Auto na E85 má navíc nižší výhřevnost motoru, protože samotná teplota hoření paliva je značně nižší. Zapomeňte na tepelné namáhání součástí Vašeho vozidla a prodlužte jeho chod o 30 až 35%! Přirozeně vysoké oktanové číslo 109 a malá agresivita této kapaliny je garancí, že si své ekologické vozidlo budete dlouho a naplno užívat. Dejte svému autu jedinečný ethanol – palivo E85, které bude jeho motoru i jiným částem pouze prospívat!

ETHANOL E85 DOKONALÉ PALIVO PRO VÁŠ MOTOR

Nejnovější výzkum působení ethanolu na spalovací motor.

Palivo ETHANOL/E85 má několik bezkonkurenčních výhod ohledně životnosti motoru.

Ethanol neobsahuje žádný karbon, který zásadně snižuje kompresi a tím pádem i životnost benzinového motoru. Při použití klasického naturalu se nanáší usazeniny karbonu na ventily, které pak nedoléhají a tím pádem se po letech výkon auta snižuje, u ethanolu se ale nic takového neděje. Mikročástice karbonu obsažené v oleji také ničí těsnící kroužky na pístech válců. Karbon se objeví v oleji při jízdě na natural docela rychle, cca po 3000 km od výměny oleje - olej černá.  V ethanolu nejsou obsaženy mikročástice karbonu, tudíž olej při jízdě na ethanol nečerná a zachovává si viskozitu. Právě protože ethanol neobsahuje karbon, tak se zásadně prodlužuje životnost motoru.

Dále se  zásadně prodlužuje životnost lambda sond a katalyzátorů - protože se na těchto součástkách při jízdě ne ethanol neusazuje karbon (což je známe hlavně u lambda sond,  které pod silným nánosem karbonu nedokážou měřit bohatost směsi paliva).

Další výhodou, která zásadně ovlivnuje životnost motoru je nižší výhřevnost a teplota hoření paliva o až 32%, tím pádem se součástky v motoru zdaleka tak tepelně nenamáhají a tím se také značně prodlužuje životnost motoru.

Nižší výhřevnost má také jednu nevýhodu - kvůli nižší výhřevnosti není možné dosáhnout úplně stejnou spotřebu jako u naturalu, spotřeba se pohybuje od  10% až 30% navíc, samozřejmě vše záleží na stavu motoru.

Ethanol (Líh) není samozřejmě zdaleka tak agresivní  jako benzín, jelikož benzin je těkavá látka a k zvýšení oktanového čísla  se používají látky např. Methylbenzen známý jako Toluen, což u ethanolu není nutno jelikož má oktanové číslo 109 bez chemických přísad.

Je samozřejmé, že ethanol nerozpouští ani hadičky nebo těsnění, jelikož je méně agresivní než benzin. Teoreticky by se životnost motoru měla zvednout o 30 až 35%.

Ethanol přináší vozidlu řadu špičkových výhod

A co dalšího Vám a Vašemu autu ethanol E85 přináší. Ethanol není korozivní, ba co více takzvaně jímá vodu, což znamená, že ji rozpouští. Voda, která může vážně poškodit funkčnost některých částí vozu tak mizí při spálení směsi. Jestliže navíc vlastníte modernější vůz s hadičkami ze silikonu, gumy, neoprenu a jiných materiálů nemusíte se strachovat o jejich poškození. Nastartujte díky ethanolu bez problémů i v zimě! Palivo se dodává ve dvou variantách (E85 a E70) a díky unikátnímu provedení našich produktů nebudete mít nejmenší problém. Jednoduše nastavitelný přepínač Léto/Zima Vám usnadní rozjezd auta na E85 i v těch nejchladnějších měsících. Užijte si všechny přednosti ekologického paliva, které:

  •      zvyšuje výkon o 10 až 15%
  •      je nízké pořizovací ceny a značně zlevňuje provoz vozidla – není třeba žádný pravidelný servis
  •      přestavba na ethanol E85 je rychlá a bez nutnosti přídavné nádrže nebo jiných radikálních zásahů do vozidla
  •      auto na E85 jezdí ekologicky – ethanol snižuje emise CO2 až o 70%
  •      vozidlo na ethanol Vám dovolí to, co auto na lpg nesvede – parkujte bez problémů i v podzemních garážích
  •      s přestavbou na E85 si můžete dovolit střídat palivo – tankujte bez problému ethanol E85, Natural 95 nebo jejich kombinace

Ceník rezervací pro tenhle model


Před rezervací automobilu si prosím přečtěte obchodní podmínky.

Zobrazit košík a formulář

Zpracovávám...
Pokračovat v nákupu

Vybrané produkty

Doposud ste si nevybrali žádné produkty.