autochodura

.

Děláme věci opravdu pořádně..
Firma Autochodura s.r.o. poskytuje své služby od roku 1999. Za odměnu dostala možnost nasbírat zkušenosti, z kterých nyní čerpá ku prospěchu všech zákazníků.
Díky dlouholeté tradici si vybudovala širokou škálu pravidelných zákazníků z řad soukromých osob i společností, které se bez rozmýšlení vždy obrací na nás.

  • tree() was called without $idr, probably unspecified some tag

Automatická převodovka - výměna oleje

Máte problém s automatickou převodovkou ve Vašem automobilu?? Nebo jen chcete provést pravidelnou servisní údržbu??

 

ikzfgNabízíme Vám novou kvalitní a odbornou službu s profesionální plničkou automatických převodovek, díky které je proveden proplach kompletní převodovky, všech mechanických součástek, hadic a v poslední řadě chladiče převodového oleje.

 

 Automatická převodovka

Díky plničky automatických převodovek se vymění kompletní náplň v celé soustavě!!automat

 

Při klasické výměně automatické převodovky, kdy se olej pouze vypustí, vymění filtr a poté napustí nový, dochází  k výměně pouze ze 60% obsahu náplně.

!! Tzn, že zbytek starého oleje v automatické převodovce znehodnotí nově napuštěný!!

Tahle operace odstraňuje nečistoty, kal a drobné kovové částečky (vzniklé opotřebením materiálu) v oleji a umožňuje tak vyměnit kompletní náplň převodové soustavy.  Výměna je samozřejmě provedena včetně olejového filtru.

Nevěřte "doživotní" náplni v automatické převodovce, kterou udávají prodejci vozidel. Mají tím namysli životnost celé převodovky, nehledě na ujetých km a stavu oleje.

BeFunky_2222222jpg

Tato služba výrazně prodlouží životnost mechanických částí převodovky, BeFunky_33333jpgzlepšuje funkčnost a vlastnosti řazení.

 Pravidelný servis výměny oleje a filtru v automatické převodovce je stejně důležitý jako výměna motorového oleje a filtru či pravidelná údržba brzdové soustavy.


  Přesnou cenu lze specifikovat  na dotaz, kdy je potřebné zjistit přesný typ filtru a oleje. ( 1500,- - 3000,- )